text text text text
Z důvodu nečekaného odstoupení firmy na rekonstrukci, bude možné trénovat až od úterý 16.8.
Skončila kuželkářská sezóna a Lokomotiva se může pyšnit jedním titulem, který v této sezóně získalo "A"čko. I přes ne moc vydařený závěr se "A"čko může radovat z postupu do 3.ligy z prvního místa. Žirovnici předstihlo díky domácímu vítězství v posledním zápase nad Táborem v poměru 7:1 a předstihlo tak Žirovnici jen o lepší skóre. Gratulace je zcela na místě a věřme, že se nebude opakovat historie jako při posledním postupu do ligy.
Všechny zpravodaje jsou hotové.
Tréninky budou k dispozici do konce dubna, tedy poslední možnost si přijít zatrénovat je 26.4.2016 (úterý).
... se uskuteční v sobotu 9.4.2016 od cca 17:00.
...slibuje závěr soutěže Divize Jih. Žirovnice si totiž o tomto víkendu připsala čtvrtou výhru v řadě a stále se drží s jednobodovým odstupem za našim "A"čkem. To si v sobotu celkem snadno poradilo s Novou Bystřicí poměrem 7:1.
"B"čko mělo náročný týden, nicméně se s ním vypořádalo relativně dobře, když si připsalo dvě vítězství ze tří zápasů. Nejprve sice v pondělí těsně prohrálo dohrávku v Krumlově 3:5, ale ve středu si spravilo chuť, když se štěstím přehrálo na domácích drahách Kunžak 5:3. V pátek to už byla jednoznačná záležitost, když dopoledne "B"čko přejelo Chotoviny poměrem 7:1. Těmito výhrami udělala naše rezerva velký krok k záchraně a s největší pravděpodobností si udrželo příslušnost ke krajskému přeboru i pro příští rok.
Ženy i dorostenci měli tento víkend volno. Zpravodaje jsou kompletní.

Zpravodaje....

25.3.2016
... jsou po delší době opět doplněny.

novější příspěvky | starší příspěvky

Nejbližší utkání