Body přineslo pouze páteční domácí utkání družstva KP, kdy si hladce poradilo se soupeřem se Sezimova Ústí a "přezimují" tak na hezkém 3. místě.
Ženy zažily smolné utkání v Ústí nad Labem, kdy k zasloužené remíze chyběla pouze 1 kuželka.
Muži "A" srdnatě bojovali v Kadani, ale zaznamenali první venkovní prohru. Jako jediné družstvo ještě odehraje příští týden zápas, tak snad si svou vedoucí pozici v tabulce upevní.

Výhra v KP

27.11.2016
Neligový víkend i tak přinesl pro naše barvy body - postaralo se o ně družstvo "B", když si na dalším domácím zápase poradilo s družstvem Soběslavi a i nadále drží hezkou 3. příčku v tabulce.
Příští víkend již zase vše dle zvyklosti, tj. ligová družstva odehrají zápasy venku a "B" opět doma, tak doufejme, že si připíšeme další body.
Zpravodaj KLM již doplněn.
Ano, je to tak. Všechny zápasy byly soubojem s družstvy, které v tu chvíli byly na konci tabulek. Bohužel mužům se již podruhé stalo osudným družstvo z Chomutova a nestačili na jejich výkon a zaznamenali tak první letošní prohru, nicméně si stále drží 1. místo v tabulce. Ženám i KP se podařilo se soupeři vyhrát, i když zejména výhra žen se rodila těžko, leč tomu náskok v kuželkách neodpovídá. Příští týden mají ligové soutěže volno, tak budeme držet palce družstvu "B" hrajícímu opět doma.
Zpravodaj "A" zatím není k dispozici, bude doplněn jakmile to bude možné.
Skoro to už není žádné překvapení - muži opět vyhrávají svůj zápas v Benešově a opět ve velmi pěkném výkonu 3324 kuželek. V sobotu si tedy jistě pohlídají družstvo z Chomutova, aby tak stále drželo vedoucí příčku v tabulce.
Méně se daří ženám - smolně prohrály v Jičíně, když ani výkony 559 a 565 nepřinesly body.
V českobudějovickém derby sehrálo naše družstvo "B" lepší zápas a zvítězilo na Dynamu v poměru 7:1.
V pátek se o fous nepodařilo družstvu "B" navázat na výhru v Trhových Svinech a těsně prohrálo s hosty z Nové Vsi. Náladu však zlepšil naprosto jednoznačný výkon mužů v sobotu, když přehrálo hosty z Plzně 8:0 a stále si drží svou neporazitelnost. Ženy sice mají aktuální tabulku po 7.kole, ale vzhledem k tomu, že měly volno, tak k ní nijak nemohly přispět.

novější příspěvky | starší příspěvky

Nejbližší utkání

2. KLZ "A"

so 10.12.2016 00:00
TJ Lokomotiva Č. Budějovice
VOLNO

3. KLM "A"

so 10.12.2016 10:00
TJ Lokomotiva Č. Budějovice
TJ Blatná